all-on-4

all on 4

all-on-4

שיטת all-on-4 המהפכנית, שפותחה על-ידי ד"ר פאלו מאלו, מאפשרת למטופל ליהנות מלסת שלמה ומלאת שיניים בפרוצדורה אחת וביום אחד בלבד – בעזרת הברגה של 4-6 שתלים בלבד וללא צורך בהרמת סינוסים השתלת עצם. השיטה מהווה פתרון יעיל ביותר למטופלים מחוסרי שיניים הזקוקים לגשר שלם על-גבי הלסת כולה, למטופלים הזקוקים למספר רב של שתלים בלסת חסרת שיניים או למטופלים בעלי עצם דלה וספוגית הזקוקים למספר שתלים.

יתרונותיה של שיטת all-on-4:

  • פה מלא שיניים ביום אחד ובטיפול אחד בלבד – תוצאות מיידיות!
  • שיניים יציבות ועמידות הנראות ומרגישות בדיוק כמו השיניים הטבעיות
  • אחוזי הצלחה גבוהים יותר משיטות מסורתיות
  • הימנעות מהליכים כירורגיים כואבים ויקרים כמו הרמת סינוס והשתלת עצם
  • רלבנטית גם למטופלים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות, כמו סוכרת ואוסטאופורוזיס
יישום השיטה מחייב התמחות ייחודית ולא כל רופאי השיניים מורשים לבצעה. ד"ר גרה נשאת, מנהל גרה קליניק, הוא מבין רופאי השיניים הראשונים שיישמו שיטה חדשנית זו בהצלחה מרובה.

כיצד מתבצע שיקום פה מורכב בשיטת all-on-4?

לאחר בדיקות מקדימות ולאחר שהרופא החליט על יישומה של שיטת all-on-4 אצל המטופל, מתבצע ההליך הכירורגי. ההליך מורכב ומחייב את נוכחותם של 2 רופאים מומחים. בהליך זה מותקנים בלסתו של המטופל 4 שתלים בלבד – 2 שתלים קדמיים בזווית ישרה ו- 2 שתלים אחוריים בזווית של 45 מעלות. על-גבי שתלים אלו מרכיב הרופא גשר מלא שיניים היוצר לסת אחת שלמה. גשר זה הוא זמני בלבד, וימלא את תפקידו נאמנה עד לבניית גשר חרסינה קבוע ועד להשתרשותם של השתלים בלסת. צרו קשר עם מרפאת השיניים גרה קליניק לקבלת טיפול חדשני ויעיל בשיטת all-on-4!
all on 4

גרה קליניק

המרכז המתקדם להשתלות שיניים ושיקום פה

קבע עכשיו פגישת ייעוץ עם רופא מומחה!

שתלי זרקוניה ללא מתכת

בריא יותר אסתטי יותר

היהלום של הטבע

zirconium png
התחילו שיחה בוואטסאפ
שלום, מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ בכל שאלה🙂