טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

מרפאת גרה קליניק מאפשרת לכם לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. זהו הפתרון האידיאלי עבורכם, אם אתם סובלים מחרדה דנטלית חריפה, בעלי רפלקס הקאה מוגבר או הפרעות מוטוריות, סובלים מאלרגיה לחומרי הרדמה או פשוט נמנעים מביקור אצל רופא השיניים מכל סיבה שהיא.

מהם היתרונות של טיפולי שיניים בהרדמה המלאה?

• קבלת כל טיפולי השיניים הדרושים, כולל הכירורגיים, בפעם אחת, לרבות: ניקוי אבנית, טיפולי שורש בהרדמה מלאה, הרמת סינוס, סתימות, כתרים זמניים, השתלת שיניים ושיקום פה בהרדמה מלאה, עקירות, ניתוחים כירורגיים בהרדמה מלאה ועוד.

• ההרדמה אינה כרוכה בכאב.

• הטיפול מתבצע ברצף, במהירות וביעילות, ללא התערבות של המטופל.

בגרה קליניק ישנו צוות הרדמה מיומן, הכולל אחיות חדר ניתוח ורופא מרדים. לצדם רופאי השיניים והסייעות, המתמחים בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה. במידת הצורך, מתלווים לטיפול רופאים מומחים מתחומים שונים.

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

הליך טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מבוצע אך ורק לאחר בדיקה קלינית מקיפה, הכוללת גם צילום רנטגן, בדיקות דם כלליות ובדיקת אק"ג. על-פי הממצאים בונים הרופאים תוכנית טיפול מסודרת, הכוללת את כל טיפולי השיניים, שלהם זקוק המטופל. לאחר אישורה הסופי של התוכנית, הרופא המטפל והרופא המרדים חוברים יחדיו.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה- פתרון לחרדה דנטלית

יש אנשים שסובלים מחרדה דנטלית קיצונית ונמנעים בדרך כלל מטיפולי שיניים. הם לרוב יגיעו למרפאה רק בשל כאב חמור או הפרעה תפקודית משמעותית. הזנחה דנטלית חריפה פוגעת ביכולת הדיבור, הלעיסה ופוגעת באיכות החיים של הפציינט. במצב כזה, רופא השיניים יכול להחליט לבצע טיפול שיניים בהרדמה כללית.

ההחלטה לבצע טיפול שיניים בהרדמה כללית היא החלטה רפואית. ישנם מצבים בהם בטיחות המתרפא כמו גם הצלחת הטיפול מצריכים הרדמה כללית. כאשר מדובר בניתוח ארוך ומורכב (כגון: השתלת שיניים בכל הפה, שיקום פה מלא וניתוחים כירורגיים אחרים), הבחירה היא בהרדמה מלאה.

המטרות העיקריות של הרדמה כללית הן למנוע כאב בזמן הטיפול הדנטלי ולאחריו ולמנוע את תזוזת המטופל בזמן הליך טיפולי. לפני הטיפול המטופל יעבור סדרת בדיקות מקיפות, במידה והוא נמצא מתאים לעבור טיפול שיניים בהרדמה כללית, המטופל יוכל לעבור כל טיפולי השיניים הנדרשים בפגישה אחת.

טיפול שיניים בהרדמה כללית מתבצע ע"י רופא מרדים בעל רישיון מומחה מטעם משרד הבריאות המלווה את המטופל מתחילת הטיפול בחדר הניתוח ועד חדר ההתאוששות. הרופא נמצא לאורך כל הפרוצדורה לצד המטופל, עוקב אחר ממדיו, שומר על מצבו הפיזיולוגי ובודק שהכל תקין.

הליך הרדמה כללית

לקראת הניתוח כל מתרפא עובר בדיקות והכנה על מנת לוודא שהוא יכול לעבור ניתוח בהרדמה מלאה. על המתרפא לדווח לרופא על כל בעיה רפואית, רגישויות לתרופות, נטילת תרופות, מחלות כרוניות וכל מידע רפואי אחר.

לניתוח בהרדמה מלאה המטופל מגיע בצום של מספר שעות. הנחיות מדויקות לפני ניתוח בהרדמה מלאה המתרפא מקבל מרופא השיניים.

לאורך הניתוח נמצא רופא מרדים מיומן העוקב אחר המדדים של המתרפא. הרדמה כללית מבוצעת עם הזרקת תרופות דרך הוריד. המתרפא מונשם ע"י מכונת הנשמה ומורדם עמוק. 

בתום הניתוח, המתרפא מועבר לחדר התאוששות ושם הוא ממשיך לקבל ליווי עד להתאוששות מלאה. הליך הרדמה הינו הליך בטוח עם סיכונים זעירים.

מהם הדברים שמומלץ לבצע לאחר טיפול שיניים בהרדמה מלאה?

  • לאחר התאוששות מהרדמה יש לוודא את זמינותו של אדם מבוגר שילווה את המתרפא ויסייע לו במידת הצורך.
  • רצוי לנוח ולהימנע ממאמץ מוגבר במשך יממה לפחות בתום הטיפול.
  • יש ליטול אנטיביוטיקה ומשככי כאבים על פי הצורך.
  • יש להימנע משתיית אלכוהול, עישון ונהיגה ביממה שלאחר הטיפול.

למי מומלץ לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?

  1. מתרפאים חרדתיים העומדים לפני טיפול שיניים ארוך ומורכב
  2. מתרפאים העומדים לפני השתלת שיניים בשיטת העמסה מיידית ביום אחד
  3. מתרפאים עם רפלקס הקאה מוגבר
  4. מתרפאים עם מוגבלויות פיזיות וסוגיות בריאותיות
  5. מתרפאים העומדים לפני ביצוע ניתוחים כירורגיים מורכבים
  6. מתרפאים עם סף כאב נמוך

כמה עולה טיפול שיניים בהרדמה מלאה?

משום שמשרד הבריאות אוסר על פרסום המחירים, נשמח להזמין אותך לפגישת ייעוץ ואבחנה ללא עלות וללא התחייבות במרפאתנו בתל אביב או ברחובות.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה במרכז רפואי בתל אביב גרה קליניק

מרכז רפואי גרה קליניק בתל אביב להשתלות שיניים ושיקום הפה בעל רישיון ואישורים נדרשים ממשרד הבריאות לצורך ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. ההרדמה מבוצעת ע"י רופא מרדים מומחה, בליווי צוות רפואי מיומן ומוכשר להעניק טיפולי שיניים למטופלים בהרדמה מלאה. הניתוחים מבוצעים בחדר ניתוח מתקדם המאובזר בציוד מיוחד לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית.

צרו קשר עם המרפאה לקבלת פרטים נוספים אודות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

אולי יעניין אותך גם:

>> כמה עולה השתלת שיניים בהרדמה מלאה?

גרה קליניק

המרכז המתקדם להשתלות שיניים ושיקום פה

קבע פגישת ייעוץ עם
רופא מקצועי