שחזור שיניים

שחזור שיניים

שחזור שיניים

שיניים לא שלמות או מנשך לא שלם של שיניים יכולים גם להוות מטרד אסתטי, אבל גם להפריע לתפקוד השגרתי של האדם בחיי היום יום. אחרי הכול – קשה יותר לאכול כאשר לא כל השיניים נמצאות בפה או כשהשיניים שבורות. אם בעבר אנשים שאיבדו את שיניים או שנשברו להם שיניים היו צריכים להמשיך לתפקד בלעדיהן, הרי שהיום ניתן לקבל טיפולי שחזור שיניים מקצועיים, ולהגיע למצב שבו מנשך השיניים שלם לגמרי. אנחנו בגרה קליניק מציעים מגוון רחב של טיפולי שחזור שיניים, המתבצעים על ידי טובי הרופאים בארץ. בין הטיפולים: • השלמת שיניים שבורות – שימוש בקומפוזיט, חומר בצבע השן, אשר מודבק לשן השבורה ויוצר מראה של שן שלמה ותקינה לחלוטין. • כתרים – הרכבת כתר על השן גם היא סוג של שחזור שיניים, שכן זה מאפשר למטופל להמשיך להשתמש בשן הטבעית שלו למרות שלפני הטיפול היא הייתה עששתית ונמצאה בסכנת התפוררות. הכתר מורכב על השן לאחר ביצוע ניקוי מלא של השן מעששת, ומאפשר למטופל לחזור להשתמש בשן כבעבר. • תותבות – שיניים תותבות הן מערך שיניים מלאכותיות, קבוע או זמני, המותקן בפי המטופל ומאפשר לו לאכול ולחייך ממש כאילו היה מדובר בשיניים טבעיות. • השתלות שיניים – השתלות שיניים גם הן נמצאות תחת הקטגוריה של שחזור שיניים, שתלים מהווים תחליף לשורשי השיניים אשר עליהם מורכבים כתרים או תותבות , כל זה על מנת לשחזר את מראה המנשך הטבעי. במהלך טיפולי השתלה משתמשים בשתלים דנטליים איכותיים, המאפשרים למטופל לחזור להשתמש בשיניים באופן רגיל. • טיפולים נוספים – במרפאתנו מתבצעים טיפולי שחזור שיניים נוספים, אשר מטרתם לאפשר למטופלים להמשיך לתפקד כרגיל בכל מה שקשור ללעיסה ואכילה, אולם גם על מנת שירגישו בנוח לחייך. אחרי הכול, לדימוי עצמי יש השלכות מרחיקות לכת על החיים, וחשוב מאוד שאדם ירגיש כמה שיותר טוב עם עצמו, ובאמצעות שחזור שיניים זה אפשרי.
שחזור שיניים

אסתטיקה דנטלית במיטבה

אנחנו בגרה קליניק מבינים, כי לשחזור שיניים יש לא רק חשיבות תפקודית אלא גם חשיבות אסתטית, ולכן מבצעים את כל טיפולי השחזור תוך הקפדה על דיוק מרבי. התוצאה: בסיום הטיפול יוצאים המטופלים בפה מלא שיניים, המאפשר להם גם לאכול וגם להיראות כמו שצריך.

לסיכום – טיפולי שחזור שיניים מאפשרים לכל מטופל לחזור להשתמש בשיניו כאילו היה בפיו מערך שיניים מלא תקין – גם מבחינת כל מה שקשור לאכילה ולתפקוד של הלסת והפה, וגם מבחינת החזרת האפשרות לחייך בפה מלא.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור לצורך טיפולי שחזור שיניים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

גרה קליניק

המרכז המתקדם להשתלות שיניים ושיקום פה

קבע פגישת ייעוץ עם
רופא מקצועי