טיפולי שיניים

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים

הקדמה בעולמינו בכלל ובעולם הרפואה בפרט מחייב התחדשות וחדשנות בכל תחומי הטיפול. כדי שנוכל להעניק למגוון מטופלינו את השירות המתאים ביותר עבורם, חרטנו על דגלנו את דגל החדשנות המובילה, שכוללת: מגוון טיפולים חדשניים שנותנים מענה אישי לכל מטופל. חדשנות טכנולוגית – מיטב הטכנולוגיה עומדת לרשות הצוות הרפואי, מכשור מתקדם וחדשני מבטיח דיוק בכל טיפול.

טיפולי שיניים בחדשנות מובילה

שיטות מתקדמות המעניקות פתרון רפואי מקיף המותאם לכל מטופל. הדגש הוא בריאות פיו, בריאותו הפיזית וכמובן התוכנית הרפואית שמתאימה לו ורק לו. כחלק ממערך הטיפולים הנמצאים במרכז הרפואי גרה קליניק תוכלו למצוא שיטות מתקדמות לשיקום הפה, אסתטיקה דנטלית ורפואת חרום המחזירה את מטופלינו לשגרת חייהם.

מכשור רפואי חדשני

ככל שהטיפול יותר מדויק כך הכאב בזמן הטיפול פוחת וזמן ההחלמה מתקצר. לכן, ד"ר גרה נשאת מנהל המרפאה, מקפיד להשתמש במיטב המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר. במרכז הרפואי תוכלו למצוא גם חדר ניתוח עם חדר התאוששות מאובזר – באישור משרד הבריאות. חדשנות מובילה בתחום הרפואה הדנטלית, מאפשרת לטפל גם במטופלים הסובלים מפוביית רופאי השיניים, בין אם בטיפוליים ייחודים, הרדמה מלאה או באמצעות סדציה (טשטוש). הקלה על מטופלים שסבלו מפוביית רופאי השיניים, בזכות דיוק בכל טיפול. הסבר מדוייק על תוכנית הטיפול המותאמת להם אישית ואף קיצור משך זמן הפרוצדורות להליך מורכב אחד- בה המטופל יכול לחזור לשגרת חייו בהקדם.
שיניים

גרה קליניק

המרכז המתקדם להשתלות שיניים ושיקום פה

קבע פגישת ייעוץ עם
רופא מקצועי